سرور مجازی

ارائه نسل جدید سرورهای مجازی با پینگ عالی به ایران

 
 
یکی از موارد مهم و تأثیرگذار در انتخاب و خرید vps، داشتن پینگ مناسب می‌باشد دیتاسنتر های طرف قرارداد خدمات وب ملیجه در کشور های مختلف به دلیل داشتن سرعت فوق‌العاده و پینگ عالی به ایران بهترین گزینه برای انتخاب و خرید سرور بوده‌اند.
 
در تمامی پلان‌های پيشنهادی ارائه‌شده در ادامه، دسترسي مدير سيستم (Administrator/Root) در اختيار مشتریان قرار خواهد گرفت و اين امکان وجود دارد تا با Remote Desktop و يا SSH به سرور مجازی خود لاگین و آن را مديريت نمايند و با اطمینان خاطر و بدون نگراني از دخالت ديگران در سرور مجازی اختصاص‌یافته خود، از آن استفاده نماييد.
 
سرورهای مجازی ارائه‌شده با داشتن منابع کاملاً اختصاصی برای هر مشتری، مشکلات oversell و کندی سرور را به دلیل استفاده بیش‌ازحد از منابع سرور نخواهند داشت.
 
به دلیل داشتن پورت شبکه‌ی قدرتمند و زیرساخت حرفه‌ای دیتاسنتر، سرورهای مجازی ارائه‌شده تماماً دارای آپتایم 99.99% بوده، بدین معنی که در هر ساعت از شبانه‌روز سرورها با بالاترین سرعت در اختیار مشتریان خواهند بود.
 
فاصله کم دیتاسنتر های ما به ایران سرعت اتصال و دانلود بی‌نظیری در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.
 
با استفاده از تکنولوژی‌های مجازی‌سازی و با بهره‌گیری از سخت‌افزارهای قدرتمند و پيشرفته، يک سرور فيزيکي به چندين سرور مجازي با امکانات مختلف تقسيم می‌شود که این امر باعث کاهش هزینه خرید vps برای کاربران خواهد شد. اگر به توضیح بیشتری برای آشنایی با سرور مجازی نیاز دارید می توانید مقاله vps چیست را مطالعه کنید.

 
دارا بودن هر سرور مجازی به یک IP اختصاصی این امکان را برای مشتریانی که قصد دور زدن تحریم‌های بین‌المللی و استفاده از سرور برای پرداخت‌های ارزی با حساب پی پال و ویزا و مستر کارت رادارند فراهم کرده است. مشتریان با تمدید ماهانه می‌توانند، با یک آی پی سرور ثابت و اختصاصی برای آن‌ها در هر زمان خریدها و پرداخت‌های خود را بدون کوچک‌ترین مشکلی انجام دهند.
 
نصب سیستم‌عامل سرورها به انتخاب مشتری و از نوع فول ایزو با امکانات و پکیج‌های کامل برای مدیریت سرور بوده و مشتری بی‌نیاز به نصب‌های اضافی خواهد بود.
 
با تجهیز سرورها به پنل مدیریت اختصاصی، مشتریان در هر زمان قادر خواهند بود سرور خود را با امکاناتی هم چون خاموش، روشن، ریستارت مدیریت نمایند و بی‌نیاز به میزبان خود، همانند مدیر یک سرور اختصاصی عمل کنند.
 
یکی دیگر از امکانات ارائه‌شده به مشتریان، امکان ارتقای سخت‌افزار سرور در هر ساعت از شبانه‌روز می‌باشد. با داشتن این امکان مشتریان در صورت نیاز به منابع بالاتر ازجمله هارد، رم، سی پیو، می‌توانند سرور خود را باقدرت بیشتری در اختیار داشته باشند.
 
تمامی سرورهای ارائه‌شده با پشتیبانی لول 1 بوده بدین معنی که مشتریان در هر ساعت از شبانه‌روز از خدمات پشتیبانی و حمایت خدمات وب ملیجه جهت پاسخ به سؤالات و رفع مشکلات بهره‌مند خواهند شد.
 
خرید vps با پهنای باند نامحدود، از ایجاد هرگونه هزینه اضافی در صورت استفاده زیاد منابع توسط مشتریان جلوگیری خواهد کرد.
 
تجهیز سرورها به آنتی دداس سخت‌افزاری پیشرفته سیسکو هرگونه حملات تکذیب سرویس (Ddos Attack) به سرور مشتریان را تماماً بلاک خواهد کرد و از Down شدن سرورها جلوگیری خواهد کرد.
 
 
امکان سفارش همزمان یکی از لایسنس های دایرکت ادمین، سی پنل، پلسک به همراه سرورهای مجازی، حین مراحل خرید vps و نصب رایگان توسط خدمات وب ملیجه بدون دردسرهای نصب برای مشتریان اضافه‌شده است.