سایت ساز

-  با سایت ساز ملیجه بدون نیاز به تخصص، اطلاعات وب سایت خود را در محیط کاملاً فارسی ویرایش و مدیریت کنید.
- آموزش رایگان و پیشتیبانی دائمی
- زبان برنامه نویسی PHP - بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر( SEO ) سایت ساز در نسخه های زیر تولید شده است:

نرم افزار سایت ساز ساده:

نسخه سایت ساز ساده برای کسب و کارهای کوچک که خدمات و محصولات آن حدود 5 مورد باشد و  میخواهند یک وب سایت ارزان داشته باشند. البته سایت ساز ساده محدودیتی در تعداد ایجاد صفحات وب سایت ندارد و با همین نسخه نیز میتوانید وب سایتی با هزاران صفحه داشته باشید.

نرم افزار سایت ساز شرکتی:

درواقع نسخه سایت ساز شرکتی چند تفاوت جزئی در امکانات با نسخه ساده دارد که میتوانید در صفحه خرید مشاهده نمایید.

نرم افزار سایت ساز حرفه ای:

بواسطه امکانات متعدد در کنار قیمت مناسب تبدیل به پرفروشترین محصول خدمات وب ملیجه شده و بیش از 50 وب سایت با این نسخه از سایت ساز راه اندازی گردیده است. 

نرم افزار سایت ساز فوق پیشرفته:

این نسخه از سایت ساز برای شرکت و سازمان های بزرگ و همچنین شرکت های بین المللی که وب سایت چند زبانه نیاز دارند، مناسب است.
از امکانات برجسته سایت ساز حرفه ای میتوان به تعریف زیر سایت که برای سایت های چند زبانه و شرکت هایی که میخواهند برای هر دپارتمان خود یک وب سایت داشته باشند، اشاره کرد. 
هر زیر سایت، مانند یک وب سایت مستقل عمل میکند و هر زیر سایت شامل مدیر، نقشه سایت و پوسته اختصاصی خود است.
برنامه فرم ساز پویا یکی دیگر از امکانات سایت ساز حرفه ای است که توسط آن میتوان انواع فرم های دریافت اطلاعات مانند : درخواست پیش فاکتور، فرم استخدام، سفارش خدمات و ... را مدیر سایت بدون تخصص در سایت ایجاد می کند.

برنامه سایت ساز یک ابزار کاملا حرفه ای  مدیریت وب سایت در محیطی کاربر پسند و ساده را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از موارد مهمی که اکثر کسانی که هنگام طراحی سایت به آن اهمیت نمی دهند، بهینه سازی وب سایت ( سئو ) است ( اگر با مفهوم بهینه سازی وب سایت آشنایی ندارید مقاله بهینه سازی وب سایت چیست را مطالعه فرمائید ) . در سایت ساز کلیه استانداردهای بهینه سازی صفحات رعایت شده است. بطوریکه خود نرم افزار سایت ساز، کدهای مرتبط را مانند (title, keyword, description ) رابه صفحه اضافه میکندو گوگل و دیگر موتورهای جستجو با خواندن این کدها  و تشخیص بهتر مطالب صفحات وب سایت، اعتبار و رتبه آن صفحه را بالا برده و باعث میگردد بدون صرف هزینه های اضافی صفحات شما در بین 10 نتیجه اول گوگل قرار گیرد.