ثبت دامنه

با ثبت دامنه مناسب و مرتبط با فعالیت خود، می‌توانید یک وب‌سایت موفق و بزرگ راه‌اندازی کنید و از آن کسب درآمد داشته باشید. سؤالی که برای بسیاری از تازه‌واردان دنیای وب ایجاد می‌شود این است که برای چه باید یک دامنه منحصربه‌فرد داشته باشیم تا بتوانیم برای خودمان یک سایت راه‌اندازی کنیم؟ جواب این سؤال را با یک مثال عمومی تشریح می‌کنیم.
 
یک مغازه فروش لباس، برای راه انداختن بیزینس خود در دنیای فیزیکی کسب‌وکار نیاز به یک مغازه و لباس به عنوان جنس مصرفی برای فروش به مشتریان دارد. حال نبود هر کدام از این دو مؤلفه عملاً کار فروش را غیرممکن می‌کند. در دنیای وب نیز ثبت دامنه مانند خرید و یا اجاره مغازه است و قرار دادن خدمات و محصولات نیز مانند لباس‌های آن، پس اولین و مهم‌ترین قدم برای را اندازی یک وب‌سایت و یا یک تجارت آنلاین داشتن دامنه مناسب است.
 
خدمات وب ملیجه با در نظر داشتن موارد مهم در حین ثبت دامین از جمله اعتبار تثبت کننده، عدم وجود مشکلات تحریمی، امنیت دامنه‌های ثبتی برای مشتریان خود از برترین رجیستاررهای دنیا جهت اخذ نمایندگی اقدام کرده است. دامنه‌های ثبت شده از رجیستاررهای معتبر بین‌المللی از جمله ریسلو و مرکز ثبت دامنه nic ایران می‌باشند.
 
برای ثبت دامنه کافی است از طریق مشاهده جدول پلن های زیر با انتخاب پسوند مناسب با توجه به حوزه کاری خود اقدام به بررسی وضعیت آزاد بودن دامنه کرده و در صورت آزاد بودن، آن را به راحتی و فقط با گذر از چند مرحله آسان سفارش داده با و پرداخت هزینه مناسب دامنه را به نام خود ثبت نمایید.
 
از مشتریان گرامی که قصد خرید دامنه از خدمات وب ملیجه را دارند تقاضا داریم قبل از اقدام به بررسی و ثبت دامین حتماً قوانین ثبت دامنه را جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل مطالعه بفرمایند.
 
 

مزایای ثبت دامنه توسط خدمات وب ملیجه رویال:

 
مالکیت 100 درصد قانونی و کامل دامنه به نام ثبت‌کننده
دامنه‌های ارائه‌شده دارای کنترل پنل اختصاصي جهت کنترل کامل دامین ها می‌باشند.
دامنه‌ها توسط رجیستاررهای معتبر بین‌المللی و مرکز رسمی ثبت دامنه‌های آی آر ثبت می‌گردند.
ثبت دامنه با امکان پرداخت آنلاین و ثبت فوری توسط مشتریان در تمامی ساعات شبانه‌روز فراهم است
مشتریان امکان تغییر اطلاعات هویز دامنه خود را در هر زمان خواهند داشت.
امکان تغییر سرورهای نام دامنه از طریق پنل اختصاصی مشتریان بدون محدودیت موجود دارد.
امکان مخفی کردن اطلاعات هویز دامنه نیز برای مشتریان خدمات وب ملیجه فراهم شده است.
 
 
توصیه‌های خدمات وب ملیجه به مشتریان خود برای ثبت دامنه:
 
با در نظر گرفتن نوع فعالیت کسب‌وکار خود برای کسب نتایج بهتر در موتورهای جستجوگر حتماً یک کلمه کلیدی مرتبط با فعالیت خود را در آدرس دامنه در نظر بگیرید.
 
از پسوندهای رسمی و معتبر همچون com. و org. و … در هنگام ثبت استفاده کنید و تا حد امکان به دلیل ثبت دامنه ارزان تر از پسوندهای غیر مرسوم استفاده نکنید تا اعتبار وب‌سایت شما بالاتر رود.
 
 با در نظر گرفتن مدت زمان فعالیت وب‌سایت خود جهت کسب رتبه بهتر در گوگل با توجه به آپدیت‌های جدید، دامنه خود را برای مدت زمان‌های بیشتر از 1 سال ثبت نمایید.